Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.dspu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3366
Назва: Туризм як засіб міжетнічного порозуміння (на прикладі єврейської спадщини Львова)
Автори: Ковальчук, Андрій
Бордун, Орест
Ключові слова: єврейська спадщина
міжетнічне порозуміння
туристично-екскурсійний об’єкт
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Ковальчук, Андрій. Туризм як засіб міжетнічного порозуміння (на прикладі єврейської спадщини Львова) / А. Ковальчук, О. Бордун // Східноєвропейський історичний вісник / М-во освіти і науки України, ДДПУ ім. І. Франка ; [редкол.: В. Т. Борщевич, В. Марек, М. М. Вегеш та ін. ; гол. ред.: В. І. Ільницький ; відп. ред. М. Д. Галів]. - Дрогобич : [Посвіт], 2018. - Вип. 3 : Спеціальний випуск. - С. 131-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Короткий огляд (реферат): Зміст туризму: краще подорожувати, а не воювати. Туристичні та екскурсійні подорожі базу ються на об’єктах, що притягують до себе винятковістю та красою. Львів багатий на такі об’єкти, зокрема, створені євреями, при взаємодії із іншими етносами: українцями, поляками. Єврейська спадщина Львова (і матеріальна, і нематеріальна) включає будівлі, зокрема синагоги, цвинтарі, твори мистецтва тощо. Найбільшим скарбом є самі люди – відомі і невідомі особистості, що тут жили і творили. Це все є не лише цікавим для туристів чи екскурсантів, місцевих жителів чи приїжджих, євреїв чи представників інших народів. Це виступає ще й причиною і стимулом для порозуміння між різними народами, оскільки щоб дослідити, зберегти та ефективно використати наявну спадщину, необхідна (рівно ж і як для її створення) взаємодія і взаємодопомога всіх етносів. У статті було проаналізовано найбільш значимі об’єкти єврейської спадщини у Львові і показано їх як потенціал для розвитку туризму і добрих взаємо зв’язків між народами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.dspu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3366
Розташовується у зібраннях:Спеціальний випуск 3 (2018)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
131-_Ковальчук_Бордун.pdf313,88 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.