Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.dspu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3825
Назва: Особливості хорового співу як форми духовно-морального виховання
Автори: Мартинюк, Анатолій
Ключові слова: особистість
соціокультурний потенціал
вокально-хоровий спів
духовність
духовно-моральне виховання
хоровий колектив
музична психологія
Дата публікації: 2023
Бібліографічний опис: Мартинюк, Анатолій. Особливості хорового співу як форми духовно-морального виховання / А. Мартинюк // Молодь і ринок. - 2023. - №4. - С. 69-73. - Бібліогр. в кінці ст. (8).
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена проблемі визначення особливостей хорового співу як форми духовно-морального виховання особистостів хоровому колективі, а такожвиділено специфіку вокально-хорового співу як діяльності самовираження особистості, умови її особистісного зростання.Наголошено на тому, що хоровий спів сприяє розвитку загальнолюдських цінностей у дітей та молоді, норм поведінки, естетичних поглядів, вихованню правильного розуміння прекрасного насправді та потреби брати участь у про-цесах творення прекрасного в мистецтві та житті, розвиває художній смак дітей, розширює і збагачує їх музичний рівень. Визначено великий соціокультурний потенціал хорового співу, що окреслює його значення в життєдіяльності сучасного суспільства, впливаючи на всі сторони свідомості та діяльності людини, поліпшуючи, удосконалюючи та ошляхетнюючи її внутрішній духовний світ.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.dspu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3825
Розташовується у зібраннях:Журнал “Молодь і ринок”

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
279121-Текст статті-648471-1-10-20230608.pdf574,02 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.